Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Styczeń
 

MRiRW zatwierdziło do realizacji Projekty w ramach edycji Działania 1.3 SPO Szkolenia

 


 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zatwierdził do realizacji złożone przez Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach cztery wnioski o dofinansowanie realizacji Projektu w ramach Sektorowego programu Operacyjnego SPO „Restrukturyzacja i Modernizacja Sektora Żywnościowego oraz Rozwój Obszarów Wiejskich 2004-2006”, (Działania 1.3 „Szkolenia”).

 

Instytut będzie organizował dwudniowe, bezpłatne szkolenia dla rolników (finansowane w 80%   przez UE i w 20 % przez MRiRW) w zakresie Integrowanej Produkcji w województwie lubelskim, łódzkim, mazowieckim i świętokrzyskim. Kierownikiem Projektu Szkoleń Integrowanej Produkcji jest mgr Jerzy Mochecki.

Wykłady prowadzić będą pracownicy Instytutu oraz najlepsi specjaliści w tej dziedzinie w kraju. Polscy producenci, do których adresowane jest szkolenie po jego ukończeniu uzyskują Certyfikat Integrowanej Produkcji oraz mają możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami upraw sadowniczych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Powrót do listy aktualnosci: 2007
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >