Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Luty
 

Wizyta Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnika Chińskiej Republiki Ludowej w RP -  Yuan Guisen wraz z małżonką w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa.
Skierniewice, 19.02.2007


 


 W dniu 19.02.2007 w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa przybywał z wizytą Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocnik  Chińskiej Republiki Ludowej w RP -  Yuan Guisen wraz z małżonką oraz Konsul do spraw Techniki i Nauki Ambasady ChRL w PR - MA Qiuyang. Podczas wizyty Pan Ambasador Yuan Guisen odebrał Najwyższą Nagrodę Dyrektora Instytutu „Kryształowe Jabłko”.

 

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Dyrektor prof. dr hab. Danuta M. Goszczyńska przedstawiła osiągnięcia oraz wybrane zakłady i laboratoria Instytutu. Omówiono również, realizowane obecnie w ISK cztery Programy Badawcze w Ramach Umów Międzyrządowych z Chińskiej Republiki Ludowej. Wizyta Gości związana była również z ich udziałem w uroczystej inauguracji obchodów 550-lecia nadania praw miejskich Skierniewicom.

Fotoreportaż:  Wizyta Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnika Chińskiej Republiki Ludowej w RP -  Yuan Guisen wraz z małżonką w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa.

 

Fotoreportaż: Inauguracja obchodów 550-lecia nadania praw miejskich miastu Skierniewic - 19.02.2007 r.

Foto: Ryszard SałudaPowrót do listy aktualnosci: 2007
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >