Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Sierpień
 

„Zaczarowany ogród” - XV Międzynarodowa Wystawa
‘Zieleń to Życie’.

Warszawa, 24-26 sierpnia 2007 r.

 


 W dniach 24-26 sierpnia 2007 r. Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Nowym Dworze Sp. z o.o. uczestniczył w XV Międzynarodowej Wystawie ‘Zieleń to Życie’ organizowanej w Warszawie przez Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencję Promocji Zieleni Sp. z o. o. pod hasłem „Zaczarowany ogród”
            XV Międzynarodowa Wystawa ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE" to jedne z najważniejszych targów roślin i architektury krajobrazu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
            Kompozycja stanowiska Kwiaciarskiego Zakładu Doświadczalnego ISK, Nowy Dwór nawiązywała swoim klimatem do tegorocznego hasła i przyciągnęła wielu zwiedzających. Odwiedzili ją, podczas targów stali i nowi klienci, którym rozdano ponad 1500 ofert i folderów.


  Z okazji 15-lecia Związku Szkółkarzy Polskich i Wystawy ‘Zieleń to Życie’, organizatorzy wystawy złożyli serdeczne podziękowania wystawcom, którzy nieprzerwanie, od początku jej istnienia biorą udział we wszystkich jej edycjach i tym samym przyczyniają się do jej rozwoju
            Kwiaciarski Zakład Doświadczalny ISK w Nowym Dworze został uhonorowany pamiątkową statuetką, za nieprzerwany udział we wszystkich edycjach wystawy.

 

 

 Powrót do listy aktualnosci: 2007
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >