Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Wrzesień
 

 

Wizyta w ISK uczestników seminarium nt. „Państwo i gospodarka w Polsce”
Skierniewice, 26 września 2007 r.


Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w dniu 26 września 2007 roku gościł Prof. Józefę Hrynkiewicz, Dyrektor KSAP, wraz z polsko-niemieckimi uczestnikami seminarium nt. „Państwo i gospodarka w Polsce”.
 Dyrektor ISK, Prof. dr hab. Danuta M Goszczyńska przedstawiła osiągnięcia i strukturę Instytutu oraz oprowadziła gości po poszczególnych laboratoriach. Uczestnicy seminarium mogli zapoznać się z obecnie prowadzonymi w Instytucie projektami badawczymi oraz z projektami finansowanymi z Unii Europejskiej. Duże uznanie wśród uczestników wzbudziła Pracownia Badania Bezpieczeństwa Żywności.
Organizatorem seminarium w dniach od 24 do 28 września 2007 r. jest Krajowa Szkoła Administracji Publicznej w Warszawie. Seminarium zorganizowano dla urzędników wysokiego szczebla, z poszczególnych Ministerstw Federalnej Republiki Niemiec. W ramach seminarium odbyły się wykłady dotyczące zagadnień polskiej polityki zagranicznej, polskiej gospodarki, Polski w UE z niemieckiej perspektywy i współpracy polsko-niemieckiej.

 

Fotoreportaż

Autor zdjęć – Ryszard SałudaPowrót do listy aktualnosci: 2007
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >