Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Maj
 

  Wyjazdowe Posiedzenie Komisji Badań na Rzecz Rozwoju Gospodarki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Skierniewice, 14-15 maja, 2008


W dniach 14 i 15 maja 2008 roku w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Badań na Rzecz Rozwoju Gospodarki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na czele z  prof. dr hab. Michałem Szulczewskim – Przewodniczącym Rady Nauki oraz z prof. dr hab. Henrykiem Góreckim – Przewodniczącym Komisji. W spotkaniu wziął udział prof. dr hab. Jerzy Duszyński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Prof. dr hab. Danuta M. Goszczyńska, Dyrektor Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa przywitała gości oraz zapoznała ich z działalnością naukowo – badawczą ISK. Prezentację Instytutu Warzywnictwa im. E. Chroboczka w Skierniewicach przedstawił Dyrektor Instytutu - prof. dr hab. Franciszek Adamicki. Szanownych gości, również przywitał Prezydent Miasta Skierniewic - Leszek Trębski, który uczestniczył w posiedzeniu w pierwszym dniu obrad.
Z okazji obrad Komisji, w pałacu Instytutu Warzywnictwa im. E. Chroboczka w Skierniewicach, odbył się koncert „Zaczarowany świat operetki” z udziałem solistki Operetki Wrocławskiej Moniki Gruszczyńskiej wraz z zespołem instrumentalnym „TRIO” z Filharmonii  Wrocławskiej. 

 

FotoreportażPowrót do listy aktualnosci: 2008
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >