Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Czerwiec
 

 Wizyta Podsekretarza Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Mariana Zalewskiego w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa.
Dąbrowice, ISK, 3 czerwca 2008 r.


Podsekretarz Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marian Zalewski uczestniczył w dniu 3 czerwca 2008 r. w „Dniu Otwartych Drzwi”, które odbywało się  w Doświadczalnym Sadzie Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Dąbrowicach. Dyrekcja i pracownicy naukowi Instytutu, zaprezentowali Panu Marianowi Zaleskiemu Doświadczalny Sad ISK oraz akredytowane laboratoria Instytutu w Skierniewicach. Pani dyrektor Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa Prof. dr hab. Danuta Goszczyńska zapoznała szanownych gości z działalnością naukowo – badawczą Instytutu.

     

Fotoreportaż

Impreza popularyzująca osiągnięcia naukowe w dziedzinie sadownictwa pt. „Dzień Otwartych Drzwi” odbywa się corocznie na terenie Doświadczalnego Sadu w Dąbrowicach. Głównym organizatorem jej jest Zakład Ekonomiki, Marketingu i Upowszechniania. W spotkaniu uczestniczło kilkuset sadowników z całej Polski oraz wiele firm ogrodniczych, które przedstawiły swoją aktualną ofertę handlową. Pracownicy poszczególnych zakładów naukowych ISK, omówili główne kierunki badań w sadownictwie, oraz zaprezentowali obecnie prowadzone doświadczenia w sadzie w Dąbrowicach.

     

Fotoreportaż

Foto: Ryszard SałudaPowrót do listy aktualnosci: 2008
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >