Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Listopad
 

 Międzynarodowa Konferencja „Rynek owoców w Polsce i na świecie chwilowa dekoniunktura, czy głęboki kryzys?”
Skierniewice, 19 listopada 2008 r.


9 listopada 2008 r w Skierniewicach odbyła się Międzynarodowa Konferencja pt.: „Rynek owoców w Polsce i na świecie, chwilowa dekoniunktura, czy głęboki kryzys?”.
Konferencję zorganizował Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa reprezentowany przez dr Elżbietę Rozparę - kierownika Zakładu Odmianoznastwa, Zasobów Genowych i Szkółkarstwa w Skierniewicach oraz Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego WARKA Sp. z o.o. Konferencja poświęcona była obecnej kryzysowej sytuacji rynku owoców w Polsce i na świecie. Eksperci polscy i zagraniczni, kompleksowo omówili obecną sytuację na europejskim rynku owoców. Eligio Malusa i Artur Stasiak bardzo szczegółowo przedstawili rynek rosyjski i związane z nim perspektywy handlu.
Podczas paneli dyskusyjnych słuchacze mogli wyrazić swoje zdanie i zadać pytanie prelegentom. Atmosferę spotkania rozpaliła dyskusja zapoczątkowana przez wystąpienia Prezesa KUPS – Romualda Ozimka oraz Prezesa ZSRP – Mirosława Maliszewskiego. Konferencji towarzyszyła wystawa, na której zaprezentowała się branżowa prasa, oraz firmy oferujące usługi i produkty dla sadownictwa.

FotogaleriaPowrót do listy aktualnosci: 2008
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >