Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Maj
 

 Wizyta Dr Timothy Hall’a - Dyrektoriat Generalny ds. Badań i Rozwoju Technologicznego, Komisji Europejskiej.
13 maja 2009 r. Skierniewice


 W dniu 13 maja 2009 r. Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka odwiedził przybywający w Polsce dr Timothy Hall. Dr Timothy Hall jest członkiem Dyrektoriatu Generalnego ds. Badań Komisji Europejskiej w Brukseli i Dyrektorem tematu „Żywność rolnictwo, rybołówstwo, leśnictwo i biotechnologia”.
Spotkanie z dyrekcją i pracownikami naukowymi ISK przebiegło w bardzo miłej i owocnej dysk usji na temat  7. Programu Ramowego w zakresie kształtowania badań i rozwoju technologicznego oraz mechanizmów finansowania 7PR na poziomie europejskim.
Pani Dyrektor Instytutu, prof. dr hab. Danuta M. Goszczyńska uhonorowała  Dr Timothy Hall’a „Najwyższą Nagrodę Instytutu „Kryształowym Jabłkiem” w dowód uznania za wkład na rzecz rozwoju nauk rolniczych. Dr Timothy Hall podczas wizyty zwiedził wiodące zakłady badawcze w ISK w tym Zakład Badania Bezpieczeństwa oraz Zakład Hodowli Roślin.

 

Fotoreportaż

Foto: Ryszard Sałuda

 Powrót do listy aktualnosci: 2009
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >