Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
O nas
Profesor dr Szczepan A. Pieniążek
Aktualności i Ważne Wydarzenia
Współpraca Międzynarodowa
Zakłady doświadczalne
Towarzystwa Naukowe
Katalog stron www
E-mail i dane teleadresowe pracowników
Kontakt


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Aktualności i Ważne Wydarzenia

Październik
 

 Uhonorowanie Prof. dr. hab. Zygmunta Jasińskiego  „Kryształowym Jabłkiem”
15 października 2009 r., Ciechanowiec


 W dniach 15-16 października 2009 r. w Muzeum Rolnictwa im. księdza Kluka w Ciechanowcu odbyła się konferencja Naukowa „Nauka Praktyce – produkcja zwierzęca w zrównoważonym rozwoju obszarów wiejskich” zorganizowana przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Konferencja była jednocześnie spotkaniem jubileuszowym Profesora Zygmunta Jasińskiego w podziękowaniu za wieloletnią pracę naukową, badawczą, dydaktyczną i organizacyjną.

Podczas pierwszego dnia konferencji Z-ca Przewodniczącego Rady Naukowej ISK prof. dr hab. Lech Michalczuk i Sekretarz Naukowy dr Danuta Kucharska, w imieniu Rady Naukowej oraz Dyrekcji Instytutu a także swoim własnym i całej społeczności Instytutowej, wręczyli Panu prof. dr hab. Zygmuntowi Jasińskiemu „Kryształowe Jabłko” Najwyższą Nagrodę Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka. Wraz z nagrodą Jubilat otrzymał gratulacje, życzenia i podziękowania za wieloletnią i owocną współpracę z Instytutem, w szczególności z Oddziałem Pszczelnictwa w Puławach, a także za ogromny dorobek naukowy, pracę w składzie Rady Naukowej Instytutu, za niespożyte zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość i bezinteresowność, a także codzienną życzliwość i sympatię okazywaną przez długie lata.

 

 Powrót do listy aktualnosci: 2009
Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >