Strona Główna Struktura Działalność Badawcza Konferencje i Sympozja Laboratoria Oferty Wdrożeniowe
Strona Główna
Zalecenia popowodziowe
POWÓDŹ 2010 -Zalecenia dotyczące usuwania skutków powodzi w uprawach sadowniczych, roślin ozdobnych i w gospodarstwach pasiecznych
Archiwum - POWÓDŹ 1997


96-100 Skierniewice
ul. Pomologiczna 18
email: isad@insad.pl


Zalecenia popowodziowe

ZALECENIA POPOWODZIOWE DLA SADOWNIKÓW, PSZCZELARZY I KWIACIARZY

PUNKT DORADZTWA "POWÓDŹ 2010"

Zakład Upowszechniania i Promocji ISK
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 15.30
tel.,fax:468325750, e-mail: upow@insad.pl

Pracownia Wydawnictw ISK, tel.468345466, e-mail: wydaw@insad.pl

Poradnictwo z zakresu sadownictwa: 

Jerzy Mochecki   tel.46 8345451, e-mail: Jerzy.Mochecki@insad.pl

Ireneusz Czuj     tel.46 8345450, e-mail: Ireneusz.Czuj@insad.pl


Katarzyna Bisko  tel.46 8345249, e-mail: Katarzyna.Bisko@insad.pl 


Augustyn Mika    tel.46 8345300, e-mail: Augustyn.Mika@insad.pl


Halina Morgaś     tel.46 8345333, e-mail: Halina.Morgas@insad.pl


Beata Meszka     tel.46 8345390, e-mail: Beata.Meszka@insad.pl


Sadowniczy Zakład Doświadczalny w Brzeznej k/Nowego Sącza
tel.,fax:184458410, e-mail: instytut@brzezna.pl


Poradnictwo z zakresu roslin ozdobnych:

Leszek Orlikowski tel.46 8345536,e-mail: Leszek.Orlikowski@insad.pl


Bożena Matysiak  tel.46 8345523,e-mail: Bozena.Matysiak@insad.pl


Jacek Nowak   tel.46 8345547,e-mail: Jacek.Nowak@insad.pl

Poradnictwo z zakresu pszczelarstwa:

Piotr Skubida         tel.81 8864208,e-mail: Piotr.Skubida@man.pulawy.pl

Akredytowane Laboratoria ISK:
Zakład Badania Bezpieczeństwa Żywności
analizy gleb, liści, owoców, wody, badanie pestycydów
Artur Miszczak tel.468345272, e-mail:
Artur.Miszczak@insad.pl
96-100 Skierniewice, ul. Pomologiczna 18.

Laboratorium Badania Jakości Produktów Pszczelich
analizy produktów pszczelich
HelenaRybak-Chmielewska,tel.818864209, e-mail:
Helena.Chmielewska@man.pulawy.pl 
24-100 Puławy ul.Kazimierska 2


Ulotki

POWÓDŹ 2010 - Zalecenia dotyczące usuwania skutków powodzi w uprawach sadowniczych, roślin ozdobnych i w gospodarstwach pasiecznych /pdf/

Drukuj Wyślij
© Copyright 2006 Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa im. Szczepana Pieniążka, wszystkie prawa zastrzeżone / Kontakt: < Redaktor > < Webmaster >